ciastolinowy fryzjer

Jak powiedziała tak też zrobiła! Natalii zainteresowanie ciastoliną domowego wyrobu, o której pisałam wczoraj (klik, klik) nie słabnie! Z ręką na sercu – jak zaczęła bawić się dziś o godzinie 12 tak skończyła o 19 z półgodzinną przerwą na obiad!!! Czyste szaleństwo!!!

Dalej dominującą zabawą jest gotowanie, gotowanie i jeszcze raz gotowanie, przyrządzanie najróżniejszych i najdziwniejszych potraw! Ja wcielam się w rolę degustatora, córeczki a nawet synka, który musi jeść i jeść i jeść bądź restauratorki, która decyduje, jakie potrawy mają zostać przyrządzone przez N. Kosztowanie potraw nie omija również Siory (tak, tak – wiosną wyskoczy z brzucha wyczekiwana przez całą naszą trójkę Siorka), która żywo reaguje kopniakami na serwowane jej dania! Niezwykle to miłe patrzeć na nie dwie ❤

wpr_ciastolinowy fryzjer_1

Jedynym urozmaiceniem całodziennego gotowania, była zabawa we fryzjerkę zapoczątkowana kolejnym kuchennym rekwizytem do zabawy – praską do czosnku. Wyciskana przez praskę ciastolina skojarzyła się Natalce z włosami (aż trudno uwierzyć, że nie od razu z makaronem 😉 ). Chcąc urozmaicić zabawę (chyba głównie sobie 😉 ) zaproponowałam N. wyżej wspomnianą zabawę we fryzjera.

potrzebne będą: jajka z Kinder Niespodzianki bądź piłeczki ping-pongowe, ciastolina (np. ta zrobiona przez nas), cekiny, groch brokat bądź inne akcesoria artystyczne

wpr_ciastolinowy fryzjer_2

Jajka z Kinder Niespodzianki idealnie nadają się na głowę, którą można modelować według własnego pomysłu. Zamiast jajek można również użyć piłeczek ping-pongowych. My akurat pod ręką miałyśmy jajka. Bawiłyśmy się w wymyślanie fryzur, Natala wpadła na pomysł dodatków do włosów, każdy klient zyskał oczy, usta, nos. Wspólnie stworzyłyśmy gromadkę pozytywnie zakręconych klientów zadowolonych ze swojego nowego image!

wpr_ciastolinowy fryzjer_5

wpr_ciastolinowy fryzjer_4

wpr_ciastolinowy fryzjer_3

wpr_ciastolinowy fryzjer_9

Fryzury w całej swej krasie widziane z góry bądź z boku 😉wpr_ciastolinowy fryzjer_6

wpr_ciastolinowy fryzjer_7

wpr_ciastolinowy fryzjer_8

Bardzo prosta, kolorowa, kreatywna, wciągająca i rozwijająca wyobraźnię zabawa!

Reklamy

2 Komentarze

  1. Fantastyczne fryzury… Idealne na karnawał 😉

    1. Jak chcesz, możemy wpaść do Was – coś Wam Natala – kreatorka fryzur stworzy 😉 Próbkę już widziałaś 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

" To dla pamięci "

Blog o wspomnieniach

%d blogerów lubi to: